Kaliteyi Önemseyenlerin Tercihi
BOYNEROĞLU

Günümüzde şıklığı ve sadeliği aynı anda bulunduran en çok tercih edilen BOYNEROĞLU KAPI ENTEGRE sadeliği ve zarafeti evinize ve iş yerlerinize tam uyum sağlayacaktır.

Dünyada
Boyneroğlu

Bizi tercih ettiler çünkü birlikte güçlüyüz..

Türkiye
Gana
Bosna Hersek
Libya
Nijerya
Somali
Fildişi
Katar
Dubai
Lübnan
Fransa
Birleşik Arap Emirlikleri
Tunus
Cezayir
Sudan
Belçika
Afganistan
Mısır
Kurumsal
Kalite Politikamız
Çevre Politikamız
Değerlerimiz

Boyneroğlu Kapı ve çalışanları olarak ilgili ulusal ve uluslar arası yasal mevzuatlara ve düzenlemelere uygun, sürdürülebilir kalkınma ve döngüsel ekonomi ilkeleri doğrultusunda tüm süreçlerimizde çevre performansımızı arttırmak için çevre yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesine ve çevrenin korunmasına ilişkin taahütlerimiz aşağıda dikkatinize sunulur

  • İlgili mevzuatların takibini yapmak ve gereğini yerine getirmek
  • BM sürdürülebilir kalkınma hedefleri, BM küresel ilkeler sözleşmesinin ilk 10 maddesine uyacağımızı
  • Çalışanlarımızı, tüm 3. şahış firma ve ilgili tarafları çevrenin korunması konusunda bilinçlendirmek amacıyla eğitim faaliyetleri düzenlemeyi,
  • Çevre üzerindeki olası etkileri kontrol altında tutmayı ve en aza indirmek için uygun teknoloji kullanmayı
  • Çevresel kirliliği önlemek amacıyla, yasal, uluslararası mevzuatlar ve müşteri gerekliliklerini takip etmeyi ve bunlara uyum sağlayarak çevre performansını sürekli iyileştirmeyi,
  • Türkiye Cumhuriyetinin belirlemiş olduğu çevre politakalarına harfiyen uyacağımızı iş bu kurumsal sitemizde arz ederiz.

Doğaya Saygı düsturu içerisinde üretim yapan firmamız; yüksek kalitedeki ürünlerinin üretimi ve imalatı sırasında, doğaya yansıyabilecek tüm negatif etkileri sıfıra indirmeyi hedefleyen bir gayretle çalışmalar yaparak, uluslararası çevre politikası standartlarına özen göstermekte ve doğal kaynaklarımızı korumanın evrensel ve bilimsel çözümlerine uyum sağlamaktadır.

İyi bir kapı örneği hiç kuşkusuz doğru perspektiflerin ve doğal kriterlerin iş birliğiyle meydana gelir. eşsiz bir kapı üretimi tek bir kare içinde derin anlamlar ifade eden çizgiler taşıdığı gibi, merak ve heyecan uyandıran duyguların gerçekliğini yansıtmak için de tasarlanabilir. Bu da işimizin hem keyifli hem de en zor tarafıdır. Çünkü bizi başarılı kılan en önemli ölçü yaptığımız işin farklı olması kadar kaliteli olmasıdır.

Misyon

Her geçen gün dijitalleşen dünyada yeni akımları, farklı trendleri endüstriyel bir platformda pazara sunmak için sürekli öğreniyor ve karşılıklı deneyimlerden yenilikçi öğretileri çıkarıyoruz.Boyneroğlu Kapı Entegreyi iyi işler ile beraber şeffaf ilişkiler üzerine kurguladık. Çünkü bizim için GÜVEN’i tasarlamak daha değerlidir.

Vizyon

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik ve teknoljiden üst düzeyden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak. Mevcut coğrafyamızın sunduğu doğal güzellikleri evrensel olarak paylaşmaya imkan veren projeleri evlerinize sunmak .

Kurumsal

“Dünyada çok az güzellik kendisi hakkında resmedilen tablolardan daha güzel olmayı başarabilmiştir”Edward Lear bu cümleyi Tac Mahal’in muhteşem tabloları için kullanmıştı. İyi bir kapı örneği hiç kuşkusuz doğru perspektiflerin ve doğal kriterlerin iş birliğiyle meydana gelir. eşsiz bir kapı üretimi tek bir kare içinde derin anlamlar ifade eden çizgiler taşıdığı gibi, merak ve heyecan uyandıran duyguların gerçekliğini yansıtmak için de tasarlanabilir. Bu da işimizin hem keyifli hem de en zor tarafıdır. Çünkü bizi başarılı kılan en önemli ölçü yaptığımız işin farklı olması kadar kaliteli olmasıdır.

Kurumsal
WHATSAPP